Kim jesteśmy?

Jesteśmy na rynku od 1998 roku. Przez te lata starannie wsłuchujemy się w uwagi i propozycje naszych klientów. Każdego dnia nabieramy kolejnych doświadczeń i uczymy się nowych rzeczy.

Modyfikujemy ofertę zgodnie z oczekiwaniami rynku i Państwa sugestiami. Staramy się, aby w naszej ofercie były obecne produkty najwyższej jakości i z każdej dziedziny niezbędnej do funkcjonowania perfekcyjnego biura. Mamy ambicje, aby stać się najbardziej kompleksowym dostawcą artykułów biurowych, spożywczych, chemicznych, higienicznych, reklamowych i marketingowych.

 

Dlatego też nie ograniczamy się tylko do katalogu, który jest do Państwa dyspozycji bezpłatnie, ale również na życzenie naszych klientów dostarczamy świeże owoce, ciasta i torty z renomowanych cukierni na specjalne okazje, szykujemy kosze i paczki okazjonalne zarówno dla pracowników jak również dla partnerów biznesowych naszych klientów, pomagamy technicznie i produktowo przy organizacji imprez wewnętrznych ( Mikołajki, Dzień Dziecka, Dzień Kobiet, Dni Bezpieczeństwa itp. ), dostarczamy produkty ekologiczne, worki kolorowe do segregacji śmieci i jeszcze wiele więcej. Każde zamówienie jest dla naszej firmy nowym wyzwaniem.

Do każdego podchodzimy indywidualnie i z pasją tworzenia czegoś nowego. Sukces Państwa firmy jest również naszym sukcesem.

Biuro

Spożywka

Chemia